2018. szeptember - SZOFT Randevú

2018. szeptember 21., Margitsziget/Margit-sziget

Az esemény címe: SZOFT Randevú

Az esemény célja: az új tagok megismerése és bekapcsolása a SZOFT vérkeringésébe

Az esemény leírása: Kedves Szofterek! Lassan megugorjuk a 150-es létszámot, ezért úgy gondoljuk, ideje egy kicsit jobban megismernünk egymást. Ahogy bővülünk, úgy erősödik az a benyomásunk, hogy rendszerint azok a tagok járnak el a közösségi és szakmai eseményeinkre, akik közvetlen élménnyel rendelkeznek az egyesület megalapításáról. Ennek természetesen nagyon örülünk, de azokat is szeretnénk bekapcsolni az egyesület mindennapi életébe, akik ezzel nem így vannak. Kérjük, adjatok nekünk egy esélyt arra, hogy megmutathassuk, a szoft sokkal több, mint egy tagdíjért pusztán szakmai programokat kínáló szervezet! Gyertek el a szeptemberi SZOFT-randevúra!

A program részei:
1. lightos táncanimáció
2. szoftos és nem szoftos tudáskvíz kis létszámú csapatokban
3. közös ügyeinkről dumálgatás kötetlenül
4. SZOFT-villámrandevú, ahol végre közelebbről is megismerhetjük egymást. Ennél a programpontnál nagyon szåmítunk azokra a tagjainkra, akik eddig még nem nagyon tudtak eljönni az eseményeinkre, és nem ismerik a többieket! Gyertek, szeretettel várunk benneteket!

Figyelem! Ha nem szeretsz beszélni, tollat is ragadhatsz az 5-10 percesre tervezett találkozókon.

FB-event linkje: https://www.facebook.com/events/1749769211739568/

Résztvevők száma: kb. 25 fő