Üdvözöljük a Szabadúszó Fordítók, Tolmácsok Egyesületének honlapján!

Ha Ön konkrét fordítási vagy tolmácsolási feladathoz vagy éppen hosszú távú együttműködéshez keres nyelvi szakembert, böngésszen a keresőben a SZOFT-tagok profiljai között. Elég, ha megadja a szolgáltatás típusát és a nyelvirányt, esetleg még a szakterületet, és máris kapcsolatba léphet a feltételeknek megfelelő tagjainkkal, hogy a további részleteket már személyesen tisztázhassák.

A professzionális fordításszolgáltatók vendormenedzsereire is gondoltunk: a fordítóinkról és tolmácsainkról közzétett adatok elég részletesek ahhoz, hogy akár át is ugorhassuk a felvételi eljárás első körét, nem beszélve a tagok egymással készülő interjúiról, amelyeknek köszönhetően a száraz adathalmaz mögött az ember is megjelenik.

Ha már SZOFTER vagy, a tagoknak fenntartott munkaanyagokat, képzési jegyzeteket, konferenciabeszámolókat és egyéb hasznos anyagokat bejelentkezés után itt érheted el.

Ha pedig szakmabeliként szívesen tudnál meg többet a SZOFT-tagság feltételeiről, a tagsággal járó előnyökről és kötelezettségekről, olvasd el a tájékoztatónkat. A regisztráció lehetőségét az egyesület tagjainak tartjuk fenn.