SZOFT-rendezvények

Szakmai eseményeink / Közösségi eseményeink / Eseményvideók

A SZOFT megalakulása első pillanatában arra vállalkozott, hogy havonta rendez értékteremtő szakmai eseményeket tagjainak és minden külső érdeklődőknek. A kezdetben minden hó 17-én (majd később a hónap második felében) tartott eseményeink tehát a szakma egészének szólnak: kitűnő networking lehetőséget nyújtanak tagjainknak, nem tag vagy még nem tag szabadúszó kollégáknak, fordítóirodai munkatársaknak, egyetemi hallgatóknak, frissdiplomásoknak, egyetemi oktatóknak, képzésszervezőknek, szakfelelősöknek és természetesen a szakmánk iránt érdeklődőknek is. A networkingen kívül eseményeink középpontjában a tagjaink közötti tudásmegosztás megszervezésének és elmélyítésének szándéka áll a tolmácsolás, a fordítás és a szabadúszó életforma kapcsán. A nyelvi közvetítést és a fordító-/tolmácsipart érintő bármely releváns kérdés köré szervezett eseményeinkre a SZOFT-ra jellemző nyitottsággal mindenkit szeretettel várunk.

Szakmai eseményeinken kívül az egyesület mindennapi életéhez szorosan hozzátartoznak közösségi eseményeink is, melyekre szintén szeretettel várunk minden érdeklődőt!

esem_01.jpg